Новини Відділу освіти Дубовецької ТГ

Скажи "ТАК" вакцинації! Захисти себе та оточуючих від #COVID!!!

9 вересня 2021р. відділом освіти Дубовецької сільської ради за підтримки Рогатинського відділення Івано-Франківського районного відділу ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» було організовано зустріч працівників освітніх закладів Дубовецької ТГ з лікарем-епідеміологом, в.о. завідувача відділення епідеміологічного нагляду(спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Кушніруком Всеволодом Богдановичем, а також санітарним лікарем відділення епідеміологічного нагляду(спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань Неїжмаком Миколою Івановичем.

10:35 10.09.2021

Щирі вітання з початком навчального року!!!

Дорогі діти,батьки,педагоги та працівники всіх освітніх закладів! Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року! Бажаємо здобувачам освіти підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів, досягти омріяної мети. Ми переконані, що Ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому — високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини. Найщиріші слова подяки звучать сьогодні вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Дорогі педагоги, Ваша мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

17:21 01.09.2021

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО РЕОРГАНІЗАЦІЇ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА ТЕРИТОРІЇ ДУБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

16:32 30.07.2021

Привітання зі святом Останнього дзвоника !!!

Дорогі випусники! Шановні вчителі та батьки!           Сердечно вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості. Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу.      Я твердо вірю, що Вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

11:31 31.05.2021

21:04 17.05.2021

Великодні святкування у закладах освіти Дубовецької сільської ради

Заклади загальної середньої освіти Дубовецької сільської ради взяли активну участь у підготовці до Великодніх свят. І здобувачі освіти, і педагоги громади приклали чимало зусиль, щоб передати справжній дух цього величного та світлого свята Воскресіння.

20:53 05.05.2021