Новини Відділу освіти Дубовецької ТГ

** СИСТЕМА ТА ЯКІСТЬ ОСВІТИ-ПИТАННЯ ГРОМАДИ!!! ЩО ТАКЕ ПІКЛУВАЛЬНА РАДА ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ І ЧОМУ ВОНА ВАЖЛИВА ДЛЯ ГРОМАДИ?**

24 листопада 2021року на базі Дубовецького ліцею відбулася робоча зустріч з національною експерткою проєкту Decentralization for Improved Democratic Education **п.Наталією Байтеміровою** та регіональним експертом-консультантом п.Марія Баран, на якій обговорено питання створення та важливість діяльності піклувальної ради в системі освіти ДУБОВЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА Піклувальна рада матиме своїм пріоритетом розвиток всієї освітньої галузі, здійснення громадського контролю за господарсько-фінансовою діяльністю закладів та власне якістю навчання, участь у проєктах, залучення фінансових ресурсів для забезпечення діяльності закладів освіти, здійснення контролю за їх використанням. Піклувальна рада - це ефективний інструмент прозорого вирішення найважливіших питань, що стосуються розвитку освіти в громаді і повинні вирішуватися разом із громадськістю. **Вдалого старту всім колегам та досягнення високих вершин!!!**

16:42 24.11.2021

День відповідальності людини

День відповідальності людини Інформація про проведення Дня відповідальності людини та заходи щодо вшанування пам’яті видатного українця Богдана Дмитровича Гаврилишина.

10:58 15.11.2021

ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури 9 листопада з 10-ї до 11-ї години в День української писемності та мови Українським радіо проводиться ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

09:56 28.10.2021

Чергове засідання Робочої групи з написання Стратегії розвитку освіти громади

Як рухатися вперед? Що сприяє розвитку освіти громади? Як поєднати слабкі сторони та можливості, щоб вдосконалити громаду? Завдяки проєкту Decentralization for Improved Democratic Education ми впевнені,що зможемо досягнути бажаних результатів. Дата: 27.10.2021 14:30

17:16 27.10.2021