Новини Відділу освіти Дубовецької ТГ

Екологічна акція "Збережемо первоцвіти"

З метою формування в учнівської молоді екологічного світогляду, популяризації дбайливого ставлення до природи та запобігання знищенню первоцвітів, учні Дубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у екологічній акції "Збережемо первоцвіти"

13:04 23.04.2021

Протокол №3 засідання конкурсної комісії на заміщення посади директора комунального закладу "Тустанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Дубовецької сільської ради Івано- Франківської області

16:30 06.04.2021

Конкурс на посаду директора комунального закладу "Тустанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Дубовецької сільської ради Івано-Франківської області.

19.03.2021 року на базі відділу освіти Дубовецької сільської ради відбулося засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Тустанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Дубовецької сільської ради Івано-Франківської області.

15:22 19.03.2021