І етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 09.02.2024 10:44

Дубовецький ліцей

Тустанський ліцей

Межигорецька філія Тустанського ліцею

Маріямпільська філія Дубовецького ліцею

Деліївська філія Дубовецького ліцею

В закладах загальної середньої освіти Дубовецької сільської ради відбувся перший етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», під гаслом - «Разом переможемо».

Змаганнях "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч" складаються із п’яти видів спорту — баскетбол, волейбол, черлідинг, спортивне орієнтування та футзал. Змагання спрямовано на розвиток фізичної культури та спорту, масове залучення молоді до здорового способу життя. Загалом сезон спортивних шкільних ліг 2023/2024 складається з п’яти етапів (шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський).

Перший етап проходив безпосередньо у школах, під час якого здійснено відбір найсильніших учасників та сформовано команди.

ІІ (територіальний) етап змагань  відбудеться 15 та 21 лютого 2024 року на базі Дубовецького ліцею.

Щиро бажаємо успіху всім учасникам. Пишаємося, що в нашій громаді живуть такі активні, ініціативні та цілеспрямовані діти.

Дякуємо педагогічним колективам за ефективну організацію вихованців!