Положення, які регламентують роботу закладів освіти

Дата: 11.10.2022 18:00

Положення про золоту медаль "За високі успіхи у навчанні" та срібну медаль "За успіхи у навчанні"

Положення про нагородження похвальним листом та похвальною грамотою

Положення про порядок замовлення, видачі та обліку документів про освіту державного зразка

Типове положення про атестацію педагогічних працівників

Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Положення про сертифікацію педагогічних працівників (зі змінами від 24.12.2019 р.)

Про затвердження професійного стандарту за професіями "Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти", "Вчитель закладу загальної середньої освіти", "Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)"

Положення про бібліотеку загальноосвітнього навчального закладу

Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності

Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності

Положення про класного керівника

Постанова про ліцензування, атестацію та акредитацію навчальних закладів

Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів

Положення про організацію фізичного виховання і масового спорту в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України.

Примірне Положення про класи з поглибленим вивченням окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах

Положення про заклад дошкільної освіти

Про затвердження Порядку медичного обслуговування дітей у дошкільномунавчальному закладі"