Структура та керівництво

Начальник відділу освіти

Целухіна Ірина Олексіївна

Народилася 15.10.1969р. в м. Рубіжне, Луганської області.
  В 1993р. закінчила Луганський Національний педагогічний інститут ім. Т. Шевченка, отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Історія", здобула кваліфікацію вчителя історії та суспільствознавство.
 В 2007 р. закінчила Київську Міжрегіональну Академію управління персоналом, отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Правознавство", здобула кваліфікацію Юриста.

Тренер Всеукраїнської мережі "Підтримка освітніх реформ в Україні - Демократична школа"

Стаж педагогічної роботи роботи 31рік, з них управлінської 9 років.
Загальний стаж роботи - 36 років.
Проживає в селі Залуква, вдова, має 12 дітей

Головний спеціаліст відділу освіти

Бабак Надія Михайлівна

Народилася 02.10.1983року у селі Водники.
  В 2005 р. закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Соціальна педагогіка", здобула кваліфікацію соціального педагога, викладача соціальної педагогіки у вищих навчальних закладах I-II рівня акредитації, практичного психолога у закладах освіти.

Стаж педагогічної роботи  12 років.
Проживає в селі Водники, одружена, має 2 дітей.

Головний бухгалтер централізованої бухгалтерії
відділу освіти

Камінська Галина Іванівна

Народилася 26.01.1979 року у місті Галич.
  Закінчила ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Бухгалтерський облік і аудит", здобула кваліфікацію бухгалтера.

Стаж роботи 16 років.
Проживає в м. Галич, одружена, має 2 дітей.